Nasza oferta

 

Celem technologii 360° jest pokazanie świata, miejsc, ciekawych obiektów wszystkim, którzy chcą je poznać a nie zawsze mogą tego dokonać w rzeczywistym świecie.

Celem VROUND jest z jednej strony ułatwienie tego działania dla firm, instytucji czy jednostek samorządowych poprzez profesjonalne kreowanie wirtualnych spacerów. Z drugiej strony szybkiego i przystępnego sposobu korzystania z gotowych materiałów dla odbiorców końcowych np. przyszłych nabywców towarów, nieruchomości, usług a także osób zainteresowanych turystyką i sztuką. Wirtualny spacer to swoista fotokopia wszystkiego co nas otacza. Nasze zdjęcia wykonujemy jednymi z najlepszych na rynku urządzeń do zdjęć 360° – Ricoh Theta V. Wykonując serię zdjęć a następnie łącząc materiał w całość w specjalnie zaprojektowanym środowisku VR otrzymujemy gotowy profesjonalny spacer.

W zależności od specyfiki projektu, spacer możemy urozmaicić o dodatkowe opisy i zdjęcia.Przygotowane przez nas spacery można przeglądać zarówno w zwykłej przeglądarce internetowej, za pomocą urządzeń mobilnych oraz przy użyciu profesjonalnych gogli typu Oculus Rift.

 

Otwórz szeroko oczy


DO KOGO KIERUJEMY
NASZE DZIAŁANIE?

 

Jeśli jesteś developerem, właścicielem nieruchomości, biur lub pośrednikiem nieruchomości na rynku wtórym. Zastanów się o ile łatwiej będziesz mógł przekonać potencjalnego nabywcę do zakupu jeśli już na etapie pierwszej rozmowy będziesz mógł zaprezentować swój obiekt w tak atrakcyjny sposób.

Takie same korzyści mogą uzyskać firmy działające w branży turystycznej i hotelarskiej. Niech Twoi goście poczują klimat i zapragną odwiedzić okolicę, w której się znajdujesz i zarezerwować pokój w Twoim hotelu lub pensjonacie.

Wirtualne spacery to także okazja dla muzeów i galerii, aby otworzyć się dla wszystkich zainteresowanych kulturą, sztuką i nauką.
Wirtualny spacer to okazja dla nauczycieli by pokazać swoim uczniom ciekawe eksponaty, nawet w miejscach oddalonych o setki kilometrów.
Włodarze miast i gmin za pomocą wirtualnego spaceru mogą pozyskać nowych inwestorów, którzy poszukując lokalizacji dla swojej inwestycji, szybciej zwrócą uwagę na ofertę gminy otwartej na nowe technologie. Dodatkowym atutem będzie także wirtualna prezentacja działki i okolicy. Spacer po ciekawych zakątkach, prezentacja nocnego życia – w końcu nie samą praca człowiek żyje.

Prowadzisz kawiarnię, bar, klub fitness? Przyciągnij nowych klientów i wyprzedź konkurencję.
Przekonaj ich, że Twój lokal to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną czy znajomymi.

 

 

Might Sp. z o.o.

ul. Kazimierza Brodzińskiego 16
43-400 Cieszyn
(zobacz na mapie)
NIP:5472159360
REGON: 363981590

 

Centrala:

+48 511 400 666
info@vround.pl

 

Warszawa:

+48 511 400 666
warszawa@vround.pl

 

Katowice:

+48 511 400 666
katowice@vround.pl

 

 

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do kontaktu z Naszą firmą, żaden mail nie zostanie bez odpowiedzi

Uprzejmie informujemy, że:
a) Might Sp. z o.o. ul. Kazimierza Brodzińskiego 16 43-400 Cieszyn stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych – wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres info@vround.pl lub pisemnej na adres Might Sp. z o.o. ul. Kazimierza Brodzińskiego 16 43-400 Cieszyn

Rozwiń ▼  Zwiń ▲

VROUND 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Bielsko